کتابخانه

هفته دیگه یه امتحان سرنوشت ساز دارم و واسه همین امروز با همخونه ای رفتیم کتابخونه که درس بخونیم. اول صبح رسیدیم و یه جای خالی رو قاپیدیم. دفت کردیم که دور و بر میزمون زیاد رفت و آمد نباشه و کلا دور از همهمه سالن عمومی باشه. بعد هم من پریدم رفتم ماژیک شب رنگ گرفتم که کتابم رو رنگی رنگی کنم و خوب نت برداری کنم. تا ظهر همه چی خوب پیش رفت و بعد ناهار دوباره برگشتیم سر جامون.

از لحظه ای که نشستیم آقای پشت سریمون با ریتم خاصی که نهایتا به حلق منتهی میشد و در هر ده ثانیه یکبار دماغ مبارک رو بالا میکشیدن. اولش به روی خودمون نباوردیم اما بعد از یه ساعتی که دیدم دوستش هم اومد و حالا دوتایی با کمک همدیگه دماغهاشون رو میکشیدن. انگار نوبتی بود و هی اکتیویتی مبارک رو به هم دیگه پاس میدادن. آخرش طاقتم طاق شد و در مقابل چشمان بهت زده همخونه ای بهشون گفتم لطف میکنین این دماغ رو نکشین با حداقل بیرون تمیزش کنین .... هر دوشون سرخ شدن از عصبانیت و گفتن که این تذکر شما حاکی از بی ادبی شما هستش و من هم خیلی محترمانه جواب دادم دماغ بالا کشیدن شما خیلی مودبانه هستش؟ و اضافه کردم که در هیچ جای دنیا دماغ بالا کشیدن حاکی از ادب نیستش و لطفا بهونه نیارین که سرما خوردیم چون ما هم سرما میخوریم و میدونیم که چه جوری جلوی صداهای بی مورد رو باید گرفت. حداقل اینقدر با صدای بلند دیگه این کار رو نمیکنیم. تو همین بحث بودیم که خانوم روبروییشون هم گفتش که اون هم خیلی داشته اذیت میشده ولی روش نمیشده بگه.... و اینچنین بود که دیگه صدای دماغ نشنیدیم. 

خلاصه امروز کلی تو کتابخونه درس خوندم و وسط درس خوندنم هم سرو باهوش عزیزم واسم یه پیغام فرستاد و کلی حالم خوب شد. موقع بلند شدنمون یکی از اون دو تا آقا گفتش که خدا رو شکر که دارن میرن و از دستشون راحت شدیم. حالا من موندم که ما کدوم عمل دور از نزاکت رو انجام دادیم و باعث شدیم که خاطر این دو نقر آزرده بشه؟

الان هم که این پست رو مینویسم باید واسه روز پنجشنبه یه ارائه آماده کنم و بعدش هم باید کمی از کارهای فعالیت نیمه وقتم رو انجام بدم و صد البته باید با سرو باهوشم صحبت کنم .

روز و ایام بر شما خوش. 

/ 2 نظر / 11 بازدید
یلدا

آدم قویی هستی خودیافته...... خیلی بیشتر از خیلی ها که گذشته بهتری داشته اند و ادعای بیشتر!!! آفرررررین به تو.... فرزندانت به تو افتخار خواهند کرد مطمئن باش!

یلدا

سال نوی شما هم مبارک! ببخش که تبریک به این مهمی رو فراموش کردم!! امیدوارم سالی بی نظیر و پر از شادی و سلامتی داشته باشی. برای من امسال شروع بسیار خوبی داشت و خدا رو شکر تا به امروز ازلحظه لحظه ش لذت بردم. امسال سالی بیاد ماندنی و خوب برای من خواهد بود اینو مطمئنم! و برای تو هم ..... دوست خوب من